23 NİSAN SOSYAL MEDYA YARIŞMASI

23 NİSAN SOSYAL MEDYA YARIŞMASI

 EVDEKİ 23 NİSAN KUTLAMANI VİDEOYA ÇEK VE BİZE GÖNDER

YARIŞMAYA SEN DE KATIL

 EVLERDEKİ 23 NİSAN KUTLAMASINI BELEDİYEMİZİN FACEBOOK SAYFASINDA YAYINLIYORUZ, EN ÇOK BEĞENİ ALAN PAYLAŞIMA 1 ADET BİSİKLET HEDİYE EDİYORUZ.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (kovid-19) salgını nedeniyle geçen yıl olduğu gibi bu yılda çocuklarımız 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI‘nı evlerinde coşkuyla kutlamaya hazırlanıyorlar.

Çocuklar aileleri ile birlikte kendi imkânlarıyla evde bulunan malzemeleri ile hazırladıkları süsler ve çeşitli görsellerle 23 Nisan dışarıya çıkamasalar da evlerinde coşkuyla kutlayacaklar.

YARIŞMAYA NASIL KATILIRIM?

Bu yıl evde kutlayacağınız 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nda çekeceğiniz en fazla 1 dakikalık videoyu belediyemizin 23nisankutlama@gmail.com mail adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Yarışmaya tek kategoride yapılacak olup yaş sınırlaması yoktur.

VİDEODA NELER OLACAK?

Evdeki 23 Nisan kutlaması videonuzda ister bir şiir, ister bir şarkı veya konuşma vb. olacaktır. Konu serbesttir.

YARIŞMA NASIL DEĞERLENDİRİLECEK?

Osmaniye Belediyesi’nin facebook.com/osmaniyebld sayfasından gönderdiğiniz videolar 23 Nisan günü gün boyu yayınlanacaktır. 24 Nisan günü saat 10.00 itibari ile yayınlanan videolardan en çok beğeni alan videoyu gönderen kişi yarışmayı kazanacak ve duyurulacaktır.

ÖDÜL NEDİR?

Paylaşımlarda en çok beğeni alan paylaşımın sahibi çocuğumuza 1 adet bisiklet hediye edilecektir. Belediyemiz tarafından yarışmaya katılan çocuklara sürpriz hediyeler verecektir.

İlgili Terimler :