BAŞKAN KADİR KARA, KURBAN PAZARINI GEZDİ

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Fakıuşağı,  Dereobası mevkiinde bulunan kurbanlık hayvan pazarını ziyaret etti. Kurbanlık satan esnaflarla ve kurbanlık satın alan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kara, kurbanlık hayvan Pazar satış yerinde vatandaşların beklentilerini daha iyi karşılamak adına vatandaşlar ve esnaflarla istişarede bulundu.

Kurbanlık satan esnaflara hayırlı işler dileyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, kurbanlık satın almak için gelen vatandaşlarında bayramlarını tebrik etti.

Kurban pazarı ziyaretleri sonunda Başkan Kadir Kara; “Kurban pazarında incelemelerde bulunarak vatandaşlarımızla istişareler ettik. Bizlerden beklentilerini öğrenmeye çalıştık. Bayramlarını tebrik ederek hayırlı alışverişler temennilerinde bulunarak sohbet etme imkânına sahip olmuş olduk. Hem de kurban bayramı öncesinde belediyemizden istekler talepler ne ise bu taleplerinde karşılanması noktasında ve bundan sonraki kurulacak olan Pazar yerleri konusunda neler yapmamız gerektiği konusundaki görüş alışverişini tamamlamış olduk. Elbette kurban pazarımızın bir takım eksiklikleri olmuş olabilir. Ama biz bunları yerinde tespit ederek bu eksiklikleri gidermeye gayret göstereceğiz inşallah. Önümüzdeki yıl daha iyi bir kurban pazarı kurmanın hazırlıklarını yapacağımızı şimdiden belirtmek istiyorum. Şahsım ve birlikte olduğum heyetle beraber bütün Osmaniyeli hemşerilerimin kurban bayramını canı gönülden tebrik ediyor, Osmaniyemize vatanımıza milletimize Türk ve İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Osmaniye Belediyesi tarafından kurulan kurbanlık pazarı ziyaretlerine Başkan Kadir Kara ile birlikte belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Hasan Şahin Ceylan ve birim müdürleri de katıldı.

İlgili Terimler :