BAŞKAN KADİR KARA’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında; “Mübarek üç aylarda Berat Kandilini millet olarak birlikte idrak etmenin huzurunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Aziz hemşerilerim, tüm dualarımız sizlerin, şehrimizin, ülkemiz ve milletimizin üzerine olsun. Cenab-ı Mevlam, sağlığımızı tehdit eden salgından bir an önce kurtulmayı ve hasretle kucaklaşmayı bizlere nasip etsin.

Mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum aziz Türk Milleti’nin birliği ve duaları sayesinde önümüze çıkan tüm zorlukların üstesinden geldiğimiz gibi bunu da atlatacağız.

Devletimizin istikrarlı çalışmaları, dik duruşu ve emin adımları sayesinde tüm engelleri kısa zamanda aşacağımıza inancımız ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimize güvenimiz tamdır.

Mübarek Berat Kandili hürmetine tarihi şan ve şerefle dolu Türk Milleti’nin birliği ve dirliği daim olsun, ezanımız dinmesin ve bayrağımız göklerden inmesin inşallah.

Kıymetli hemşerilerimi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor, mübarek gecemizin beratımıza vesile olmasını temenni ediyorum. ” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Terimler :