BAŞKAN KADİR KARA’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara,  21 Mart Cumartesi günü idrak edilecek olan Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında; “Mübarek Miraç Kandili’nde siz değerli hemşerilerimin ve Müslüman âleminin tüm ibadetlerinin ve dualarının kabul olmasını Cenab-ı Mevla’dan diliyorum.

Bu mübarek gece hürmetine, ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan korona virüs tehlikesinin bir an önce son bulmasını, ölümlerin yaşanmadığı ve vaka sayılarının artmadığı sağlıklı ve huzurlu günler temenni ediyorum.

İnşallah, bu sıkıntılı süreci birlik beraberlik içerisinde ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin istikrarlı ve kararlı çalışmaları neticesinde atlatacağımıza inancımız tamdır. Vatandaş olarak bizlere düşen hijyen kurallarına azami dikkat ederek ve devletimizin aldığı tedbirler ile yaptığı uyarılara eksiksiz riayet etmektir.

Bu duygularla tüm Osmaniyeli hemşerilerimin bu süreçte mecbur kalmadıkça evlerinde kalmaları gerektiğini ifade ediyor, mübarek Miraç Kandilini tebrik ederek selam ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Terimler :