KURTULUŞ RESEPSİYONU AHMET ŞEKİP ERSOY KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinlikleri Kurtuluş Resepsiyonu ve Osmaniye Musiki Derneği Belediye Korosu konseri ile tamamlandı.

Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezindeki resepsiyonda ev sahibi olarak Belediye Başkanı Kadir Kara, davetliler ile sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti. Resepsiyona Osmaniye protokolü ve çok sayıda davetli katıldı.

OSMANİYE MUSIKİ DERNEĞİ BELEDİYE KOROSU KONSERİ MUHTEŞEMDİ

7 Ocak Kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen resepsiyonun ardından Osmaniye Musiki Derneği Belediye Korosu sahne aldı. Birbirinden güzel eserlerden oluşan repertuarlarını seslendiren koro izleyicilerden büyük alkış aldı. Seslendirilen eserlere seyirciler de eşlik etti.

Resepsiyon ve musiki konserine Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve eşi, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ve eşi, Ak Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal ve eşi, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül ve eşi, İl Jandarma Komutanı Albay Tamer Bilacan ve eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Osmaniye Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Ziya Koç ve eşi, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, Siyasi Parti temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşları müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Konser sonunda Vali Ömer Faruk Coşkun, koro şefi Muzaffer Uslu’ya çiçek verdi ve protokol üyeleri koro üyelerine karanfil hediye etti.

İlgili Terimler :