OSMANİYE BELEDİYESİ, 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL EVLENEN ÇİFTLERE KAHVE FİNCANI TAKIMI HEDİYE ETTİ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü daha özel ve anlamlı kılmak isteyen 18 çift, günler öncesinden Osmaniye Belediyesi Evlendirme Dairesi’nden gün aldı. Osmaniye Belediyesi ise sevgililer gününü daha özel yapmak isteyen tüm çiftlere kahve fincanı takımı hediye etti.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “14 Şubat sevgililer gününün daha da özel olması için evlilik akdi gerçekleştiren tüm çiftlerimize ömür boyu saadetler diliyorum. Bizler de özel ve güzel bu günde evlenen kardeşlerimize hayatları boyunca kahvelerini sağlık, mutluluk ve huzurla yudumlamaları temennisiyle kahve fincan takımı takdim ettik. Diliyoruz ki, çıktıkları bu yolda tüm çiftlerimiz ömürlerinin sonuna kadar aile olmanın mutluluğunu yaşarlar.” Şeklinde konuştu.

14 Şubat’ta nikâhları kıyılan çiftler çok mutlu olduklarını ifade ederek nikâh tarihimizin 14 Şubat olması bizim için daha anlamlı ve daha özel bir gün. Hayatlarımızı birleştirdiğimiz en özel günümüzde zarif düşüncesiyle kahve fincanı takımı hediye eden Belediye Başkanı Kadir Kara’ya teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Terimler :