OSMANİYE BELEDİYESİ ZORKUN YAYLASINDA HİZMETLER HIZ KAZANDI

Türkiye’nin en büyük yaylalarından, bölge illerinden de gelen vatandaşlarla birlikte yaz aylarında nüfusu yaklaşık yüz bine ulaşan Zorkun yaylasında, Osmaniye Belediyesi’nin hizmetleri hız kazandı.

Zorkun yaylasına her zaman önem veren Belediye Başkanı Kadir Kara’nın belediye hizmetlerinin vatandaşlara zamanında ulaşması, ihtiyaçların karşılanması konusunda ekiplere talimat verdi.

ZORKUN SOKAKLARINDA ASFALT ÇALIŞMALARI VE TESVİYE ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Zorkun Yaylası’nda tesviye çalışmaları ve asfaltlama çalışmaları yayla sezonunun başlamasıyla birlikte hızla sürüyor. Yapılması gereken sokaklar belediye ekiplerince tespit edilerek hızla çözüme kavuşturuluyor.

Yayla sezonu öncesinden ekiplerce tespit edilen cadde ve sokaklarda asfaltlama ve tesviye işlemleri başladı. Osmaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından zorkun çarşı içerisi asfaltlandı. Belediye tarafından çarşı içinde ve tüm sokaklarda yapılan asfaltlama, yama ve tesviye çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yapılan çalışmalar ile ilgili düşüncelerini aktaran yayla sakini Zeki Cantekin; “Kadir Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Yollarımız bozuktu yapıldı. Çöplerimiz toplanmaya başladı. Belediye hizmetleri devam ediyor. Belediye hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

İlgili Terimler :