OSMANİYE VALİSİ ÖMER FARUK COŞKUN VE KURUM TEMSİLCİLERİ  MERKEZE BAĞLI KÖY VE MAHALLELERİN MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Çoşkun başkanlığında kamu kurumlarının temsilcileri  merkez köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Toplantının başında konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun, toplantıya katılan tüm muhtarlara teşekkür ederek başladığı konuşmasının devamında, “Malumunuz olduğu üzere, zaman zaman mahalle ve köy muhtarlarımızla bir araya gelerek; muhtarlarımızın talep, öneri ve sorunlarını dinliyor, bunlara çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz.” diye konuştu.

Vali Coşkun’un konuşmasının ardından muhtarlar söz alarak eğitim, sağlık, yol, su ve altyapı hizmetleri ile diğer konularda sorun ve taleplerini dile getirdiler. Toplantıda muhtarlar tarafından sorulan sorular Vali Coşkun ve ilgili kurum müdürleri tarafından yanıtlandı. Toplantıda Osmaniye Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Bukan ve Başkan Yardımcısı Fatma Teke hazır bulundu.

Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıya , İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık,  kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri katıldı.

İlgili Terimler :