PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ’NDEN OSMANİYE BELEDİYESİ’NE ÖZEL PUL

Osmaniye PTT Başmüdürlüğü, Osmaniye Belediyesi ve Belediye Başkanı Kadir Kara’ya özel resmi pul bastırdı. PTT tarafından bastırılan pullarda Osmaniye Belediyesi’nin kurumsal logosu ve Belediye Başkanı Kadir Kara’nın resimleri yer alıyor.

PTT Başmüdürü Abdulkadir Dağdemir, İşletme Müdürü Halil Ekleç, İdari Mali Birimler Müdür Vekili Rüştü Çot ve Pazarlama Şefi Hatice Pancar kurumsal gönderilerde kullanılmak için bastırılan resmi pulları Başkan Kadir Kara’yı makamında ziyaret ederek teslim ettiler.

Osmaniye’nin tanıtımına önemli ölçüde katkı sağlayacağını ifade eden Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Osmaniye Belediyemizi ve şahsımızı simgeleyen pul yaptırmış olmanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreç içerisinde de iyi ilişkiler içerisinde çalışmalarımızı birlikte yürüteceğiz. Yaptığımız battı çıktı projemizle merkez PTT’nin de olduğu alanda daha iyi düzenlemeler yapmayı düşünüyoruz. Ülkemizin en önemli kurumlarından bir tanesi olan PTT hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı oluyor. Bu vesileyle ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” Dedi.

Osmaniye PTT Başmüdürü Abdulkadir Dağdemir ise konuşmasında; “Osmaniye Belediyesinin ve şahsınızın pulunu bastıralım istedik. Bu pullar PTT envanterine girdi. Kurumsal gönderilerde kullanılmasını talep ediyoruz. İnşallah hep birlikte bu aziz millete hizmet etmenin gayreti içindeyiz. Allah bizleri de sizleri de utandırmasın. Bizleri kabul ettiğiniz teşekkür ediyor görevinizde başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

İlgili Terimler :