TRT SANATÇILARI TÜRKÜLERLE ŞEHİTLERİMİZİ ANDI

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96.yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Seyit Onbaşıdan Ömer Halisdemir’e Türküler Programı yapıldı. TRT sanatçıları Özlem Üngör ve İlker Gökkaya’nın sahne aldığı Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi’nde yapılan programda kahramanlık türküleri söylendi.

Etkinlikler kapsamında düzenlenen türkü programında yoğun ilgi gösteren vatandaşlar bayraklarını sallayarak türkülere hep birlikte eşlik ettiler.

Konser sonunda sanatçılar Özlem Üngör ve İlker Gökkaya’ya Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy  ve Osmaniye Belediye Başkanı Başkan Kara  çeşitli hediyeler sundu . Ayrıca programa katılan şehit yakınları da günün anısına sanatçılara Türk bayrağı hediye ettiler.

Programa , MHP Osmaniye İl Başkanı Melih Loş ve Yönetim Kurulu Üyeleri , MHP Merkez İlçe Başkanı Himmet Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanı Hasan Şahin Ceylan ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

İlgili Terimler :