OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN ‘SINAVDIR GEÇER’ KONFERANSI

Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Kent Konseyi Gençlik Meclisi işbirliği ile düzenlenen Türkiye’nin önde gelen eğitim uzmanlarından Servet Gülsün Şirin’le ‘Sınavdır Geçer’ konferansı gerçekleşti. Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) öncesinde sınav kaygısı ve stresi yaşayan gençler için Konuşmacı Servet Gülsün Şirin başarıya götürecek bilgiler verdi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, konuşmacı Servet Gülsün Şirin ve tüm katılımcılara teşekkür ederek şunları söyledi: “Hayatta her insanın korkuları vardır. O yüzden Osmaniye Belediyesi olarak istedik ki siz sevgili gençlere en azından bu sınav stresini atabileceğiniz ve bununla ilgili olarak nasıl baş edebileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirmek üzere konusunda uzman değerli hocamızı davet ettik. Sağ olsunlar bizleri kırmayarak gelerek sizlere önemli bilgiler aktardılar. Sevgili gençler hepinizi çok sevdiğimi ifade ediyor başarılar diliyorum. “

Türkiye’nin önde gelen eğitim uzmanlarından Servet Gülsün Şirin konuşmasında; “Gençlerin önünü açmak onlara fırsat sunmak açısından onları uzmanlarla buluşturduğunuz için sizi tebrik ediyorum. Gerçekten vizyon sahibi olmak bu demek. Güzel kentin güzel çocuklarını bizlerle buluşturduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Konferans sonunda Osmaniye Belediyesi tarafından bir sürpriz yapılarak özel hazırlanmış pasta ile o gün doğum günü olan gençlerin alkışlar eşliğinde doğum günü kutlandı.

Doğum günü kutlanan gençler bizlere sürpriz yaparak bu güzelliği yaşattıkları için Belediye Başkanı Kadir Kara’ya teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Ayrıca konuşmacı Servet Gülsün Şirin’e ve konferansa katılan tüm öğrencilere katkı ve katılımlarından dolayı Osmaniye Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

İlgili Terimler :