7 OCAK KURTULUŞ ETKİNLİKLERİ MUHTEŞEM MUSIKİ KONSERİYLE TAMAMLANDI

Osmaniye Belediyesi tarafından ve Osmaniye Valiliği öncülüğünde düzenlenen Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yıldönümü etkinlikleri Kurtuluş Resepsiyonu ve Osmaniye Musiki Derneği Belediye Korosu’nun muhteşem konseri ile tamamlandı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın ev sahipliğinde Cebelibereket Kültür Merkezinde gerçekleşen kurtuluş resepsiyonunda davetliler ile sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

7 Ocak Kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen resepsiyonun ardından Osmaniye Musiki Derneği Belediye Korosu sahne aldı.

Birbirinden güzel eserleriyle keyifli anlar yaşatan koro, izleyicilerden büyük alkış aldı.

Konser sonunda Vali Ömer Faruk Coşkun, koro şefi Muzaffer Uslu’ya çiçek verdi ve Başkan Kadir Kara ve protokol üyeleri koro üyelerine karanfil hediye etti.

Resepsiyon ve musiki konserine Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ve eşi Nihal Kara, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri,  Siyasi Parti il, ilçe ve kadın kolları başkanları ve temsilcileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İlgili Terimler :