BAŞKAN KADİR KARA,VATANDAŞLARIMIZIN KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında; “ Değerli hemşerilerim, öncelikle sizleri en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum. Mübarek Kurban Bayramı hürmetine, her geçen gün güçlenerek büyüyen, güçlü Türkiyemizin ve aziz milletimizin önüne çıkarılmak istenen tüm engellerin, kurulan tüm kumpasların yerle bir olmasını diliyorum. Bütün hainler çok iyi bilsin ki! bizi kimse durduramayacaktır. Çünkü biz, Büyük Türk Milletiyiz. Bu aziz millet devletiyle birdir, tek yürektir. Bu kutsal toprakları vatan yapmak uğruna şahadete ermiş, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyor, aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum.

Allah’ın izni ile birlik beraberlik içerisinde geçireceğimiz kurban bayramında sıla-i rahimi ihmal etmeyelim. Muhtaçlara, kimsesizlere, yetimlere ve şehitlerimizin bizlere emanetleri olan kıymetli çocuklarına kol kanat gerelim sevelim, sevindirelim.

Bu duygu ve düşüncelerle, siz değerli Osmaniyeli hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, selam, saygı ve muhabbetlerimi arz ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

İlgili Terimler :