BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, PERSONELLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Kurban Bayramı dolayısı ile Başkanlık Makamında bayramlaşma programı düzenledi. Başkan Kara, personeli ile tek tek bayramlaştı.

Başkanlık makamında gerçekleşen bayramlaşma programında Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları da hazır bulundu.

BAŞKAN KARA, ZABITA, TEMİZLİK VE İTFAİYE PERSONELLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, günün her saati görev başında olan belediye personellerini ziyaret etti. İlk olarak Zabıta Müdürlüğü personellerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Daha sonra şehrin temizliği için gayret gösteren Temizlik personelleri ve İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Kara, personeller ile sohbet ederek bayramlaştı. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, tüm personellere işlerinde kolaylıklar dileyerek, ““Bütün personelimizin, değerli ailelerinin ve Osmaniyeli hemşerilerimin mübarek kurban bayramını tebrik ediyorum. Osmaniyeli hemşerilerimizin bayram süresince herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için tüm mesai arkadaşlarımızdan azami hassasiyet göstermelerini bekliyorum. Kurban Bayramının Osmaniyemiz, ülkemiz, vatanımız ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

İlgili Terimler :