Osmaniye Belediyesi Ücretsiz 8.Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı

Osmaniye Belediyesi Ücretsiz 8.Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı
“Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin” sloganı ile düzenlenen, Osmaniye Belediyesi Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın bu yıl sekizincisi yapılacak. Osmaniye Belediyesi Ücretsiz 8. Yaz Spor Okulları’nın kayıtları 30 Haziran Perşembe gününe kadar devam edecek. Osmaniye Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezinin desteği ile yapılacak kursların eğitmenleri bu kurum tarafından görevlendirilecek.
Osmaniye Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk Projesi olan 7 – 14 yaş arası çocuklarımıza yönelik Yaz Spor Okulları basketbol, futbol, voleybol, su kanosu, okçuluk, çim hokeyi, tırmanma, dart, izcilik, bocce, badminton, branşlarında açılacak.
Kayıtlarda öğrencilerden sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi istenirken, kayıt sırasında velilerin de olması gerekiyor. Kayıtlar belediye girişindeki stantlarda kurs eğitmenleri tarafından yapılacak.
11 Temmuz – 12Ağustos tarihleri arasında tek dönem halinde yapılacak 8.Yaz Spor Okullarında, tüm öğrencilere belediye tarafından tişört, şort, şapka ve çorap hediye edilirken; öğrencilere belli noktalardan servis imkânı sağlanacak.

İlgili Terimler :