ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

23 NİSAN COŞKUSU TEMALI RESİM YARIŞMASI

23 Nisan, Neşe Doluyor İnsan;

“23 NİSAN COŞKUSU”

TEMALI RESİM YARIŞMASI

YARIŞMA KONUSU:

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. Sevgili çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. Bizler de Osmaniye Belediyesi olarak bu coşkuyu kâğıda yansıtmanızı bekliyoruz. Çocuklarımızın gözünde 23 Nisan’ın nasıl bir yer tuttuğunu görebilmek için “23 Nisan Coşkusu” temalı resim yarışmamıza tüm çocuklarımızın katılımlarını bekliyoruz.

YARIŞMAYI DÜZENLEYEN KURULUŞ:

Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

YARIŞMA KOŞULLARI:

A-Katılım:
Yarışmaya Osmaniye merkez ve merkeze bağlı öğrenim görmekte olan tüm ilkokul öğrencileri katılabilir. Öğrenciler yarışmamıza, en çok bir adet resimle katılabilir. Katılan ürünler, daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış olmalıdır.

B- Boyut ve Teknik:
Resimlerin tekniği ve resim kağıdı boyutları serbesttir.

C- Ödül: 1.’ye Bisiklet,  2.’ye Akıllı Saat,  3.’ye Akıllı Bileklik, 4. ve 5.’ye bir günlük Osmaniye Masal Park sınırsız kullanım bilekliği hediye edilecektir.

TESLİM:
Resimlerin son teslim tarihi 20 Nisan 2022 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne elden teslim edilecektir. Yarışmaya katılan öğrenciler resimlerinin arka sağ üst köşesine adı, soyadı, okulu, sınıfı, telefon numarasını mutlaka yazacaktır.

DEĞERLENDİRME:

Sonuçlar, seçici kurulun değerlendirme toplantısının ardından 21 Nisan 2022 günü açıklanacaktır.

Telif: Ödül alan resim ile sergilenmek üzere seçilmiş bulunan tüm resimler bütün haklarıyla Osmaniye Belediyesi’ne verilmiş sayılırlar. Osmaniye Belediyesi bu resimleri ve/veya kopyalarını yayınlarında ve açacağı sergilerde kullanma hakkına sahiptir.

ASIL SEÇİCİ KURUL:
OBEM Resim Öğretmenleri

DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

İlgili Terimler :