Önceki dönem Kadın Kolları Başkanımız Selma Yücel ve kıymetli hanımefendi kardeşlerimiz, hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.
![](http://osmaniye-bld.gov.tr/wp-content/uploads/2019/04/56922861_1228132740688354_4212128294667026432_o_800x534.jpg)
![](http://osmaniye-bld.gov.tr/wp-content/uploads/2019/04/57024008_1228132657355029_2369819544974786560_o_800x534.jpg)
İlgili Terimler :
ÇAĞRI MERKEZİ
0 328 440 00 80 Önceki dönem Kadın Kolları Başkanımız Selma Yücel ve kıymetli hanımefendi kardeşlerimiz, hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.
E-POSTAinfo@osmaniye-bld.gov.tr
TELEFON0328 440 00 80
KATEGORİLER