ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

BAŞKAN İBRAHİM ÇENET, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

ÇENET, ‘OSMANİYE’NİN BEKLEYECEK HİÇ ZAMANI YOK’
Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Osmaniye’ye yapılan ve yapılacak olan yatırımlar ile mahallelerin ihtiyaçlarının ele alındığı koordinasyon ve istişare toplantısı Belediye Konferans Salonunda gerçekleşti.
Mahalle muhtarlarının tek tek talep ve düşüncelerini dinleyerek not alan Başkan Çenet, muhtarlarla omuz omuza vererek hizmet yapılacağını ve bu hizmetlerin hızlı ve sonuç odaklı olacağını belirtti.

Osmaniye’nin sorunlarını biliyoruz, çalışan ve üreten belediyecilik anlayışıyla üretiyoruz diyen Belediye Başkanı İbrahim Çenet konuşmasında; “Göreve geldiğimiz günden buyana tüm çalışmalarımıza hız kazandırdık. Günden güne hızlanıyoruz. Yol yapım çalışmalarımıza önce Atatürk Caddesi’nden başladık. Şuanda Fakıuşağı mahallemizde çalışıyoruz. Neden burası derseniz çünkü bu mahallemizde alt yapı işlemlerini tamamladık. Osmaniye’de ki yol ağı 499 kilometre. Biz bunun tamamını yapacağız. Yapmışken halı gibi yol yapmak istiyoruz. Alt yapı bitmeyen yerlere yol yaparsak israfa girmiş oluruz. Onun için şimdilik bu bölgelerde yama yapmak mecburiyetindeyiz. Ama sonrasında halı gibi asfalt dökeceğiz. Milletimiz bize bir ödev verdi. Vatandaş odaklı çalışarak 5 yıllık süreçte bu ödevimizi hakkıyla bitirmemiz lazım. Milletimizin her zaman içlerindeyiz. Ne isteniyor, ne talep ediliyor kayda alıyor, not ediyoruz. Vatandaşlarımız bizim patronumuz. Bizim için önce insan, önce Osmaniye. Bizler daima görev başında olacak, hep birlikte Osmaniye’yi Osmaniye yapacağız. Vakit kaybetmemek lazım. Osmaniye iş istiyor, hizmet istiyor. Bizim tek derdimiz müstesna şehrimiz Osmaniye. Her günümüzü bir önceki günle kıyaslıyoruz. Hala aynı yerdeysek kendimizi kaybetmiş sayıyoruz. Onun için çok çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. katkı ve katılımlarınızdan dolayı tüm muhtarlarımıza ve kurum yetkililerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet başkanlığında gerçekleşen toplantıya Enerjisa Toroslar, Aksagaz, PTT yetkilileri ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulundu.

İlgili Terimler :