ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

BAŞKAN KADİR KARA, ‘ANNE, KARŞILIKSIZ SEVGİ VE SONSUZ EMEKTİR’

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 14 Mayıs anneler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sonsuz emeğin, karşılıksız sevginin ve her an üzerimizde hissettiğimiz duaların sahibidir annelerimiz diyen Başkan Kadir Kara; “Annelerimizi, anne adaylarını ve tüm kadınları saygı ve hürmetle selamlıyorum.

Her insanın hayatta sağlam duruşu en değerli varlığımız, Türk toplumunun ve ailemizin temel direği annelerimizin eseridir. Bizlere benliğimizi kazandıran annelerimize borcumuzu ve haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Annelerimize, anne adaylarına ve tüm kadınlara sevgi, saygı ve hürmeti en üst düzeyde göstermek bizlerin asli görevidir.

Hepimizi derinden yaralayan deprem felaketinin toplumumuzun üzerinde bıraktığı izlerin silinmesi yine annelerimizin duası ve toparlayıcı gücü sayesinde olacaktır.

Varlığıyla aziz milletimizi ayakta tutan, değer katan annelerimizin, anne adaylarının ve tüm kadınların önünde saygı ile eğiliyor, kadına şiddetin son bulduğu bir hayat temenni ediyorum.

Bu duygularla, tüm şehit ve gazilerimizin anneleri başta olmak üzere  tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor,  her birine sağlık ve esenlikler dilerken, acısını yüreklerimizde taşıdığımız depremde kaybettiğimiz annelerimize ve tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

İlgili Terimler :