BAŞKAN KADİR KARA, ‘AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN EMANETLERİ KIYMETLİ AİLELERİNİN DAİMA YANINDAYIZ’

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, babalar günü münasebetiyle Türkiye Harp Malulü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ni ziyaret etti.

Dernek binasında şehitlerimizin babaları ve aileleriyle bir araya gelen Başkan Kadir Kara’ya şehit eşi Hatice Etiz tarafından çiçek takdim edildi.

Tüm şehitlerimizin ruhuna okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve duaların ardından şehit aileleri ile birlikte babalar gününe özel hazırlanan pastayı kesen Başkan Kadir Kara, şehitlerimizin emanetleri babalarının babalar gününü kutlayarak hediye takdim etti.

Aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan değerli ailelerinin daima yanındayız diyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “sizlerin şahsında tüm şehit ailelerimizin babalarının babalar gününü kutluyorum. Sizler bu vatanın var olması ebet müddet yaşaması uğruna gözünü kırpmadan bu toprakları kanlarıyla sulayan evlatlarınızın bizlere emanetisiniz. Bizler sizlere layık olabilmek için elimizden gelen her türlü gayreti en üst düzeyde göstermeye gayret ediyoruz. Birlik beraberlik her şeyin başıdır. Bizler şehitlerimizin gözlerini kırpmadan toprağa döktükleri kanlarının hürmetine bu toprakların her türlü düşmana karşı dimdik ayakta duracağına ve sonsuza dek yaşayacağına inancımız tamdır. Bu duygularla değerli dernek başkanımızın ortaya koymuş olduğu çok anlamlı faaliyetleri sebebiyle sizlerin huzurunda şahsına teşekkür ediyor babalar gününüzü kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ise konuşmasında; “Osmaniye Belediye Başkanımız Sayın Kadir Kara, aziz şehitlerimizin babalarının, babalar gününü kutlamak için derneğimize bulundukları ziyaretlerinden dolayı çok memnunuz. Her zaman olduğu gibi bugün de bizleri ve şehit ailelerimizi yalnız bırakmayan Şehit ailelerinin yanlarında oldukları için belediye başkanımıza ve tüm ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Babalar günü kutlama etkinlikleri kapsamında Başkan Kadir Kara’nın Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi ziyaretinde belediye başkan yardımcıları da hazır bulundu.

İlgili Terimler :