ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

BAŞKAN KADİR KARA, BASIN MENSUPLARI İLE BİRLİKTE İFTAR YAPTI

Osmaniye Belediyesi düzenlediği iftar yemeğinde, basın mensuplarını ağırladı.

Ramazan ayı boyunca mahalle iftarlarıyla vatandaşları bir araya getiren Osmaniye Belediyesi, Osmaniye’de çeşitli basın kuruluşlarında görev yapan basın mensuplarına iftar yemeği verdi.

İftar vakti öncesi Selahaddin Eyyubi Camii İmam Hatibi Murat Yılmaz tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti okundu ve hep birlikte dualar okundu.

Ramazanın bereketini paylaşan basın mensupları, iş stresinden uzak iftar yapma imkânı buldular.

İftar programında basın mensuplarına hitap eden Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Ekmeğimizi paylaşıp birlikte orucumuzu açmak adına bir araya geldik. Yapmış olduğumuz davete icabet ettiğiniz için hepinize en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Ramazan paylaşmak, bütünleşmek ve birleşmektir. İçerisinde bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesini barındıran bu mübarek ayı birlikte idrak edip aynı iftar sofrasında birlikte oruç açmak oldukça önemli olduğun düşünüyorum. O nedenle katılmanız destek sağlamanız benim için çok önemli ve kıymetli. Bu kıymeti ve değeri yaşattığınız için ailelerinizle birlikte katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

İftar programı sonunda basın mensupları, Belediye Başkanı Kadir Kara’ya iftar programı için teşekkürlerini ilettiler.

İlgili Terimler :