ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

BAŞKAN KADİR KARA, ÖĞRENCİLERİ YERLİ VE MİLLİ OTOMOBİL TOGG İLE GEZDİRDİ

OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, TÜRKİYE’NİN MUASSIR MEDENİYET HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA YERLİ VE MİLLİ OTOMOBİL TOGG İLE GELDİĞİ PROGRAMDA, ÖĞRENCİLERİN İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara,  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 85. Yıl dönümü programına katılmak üzere, kurum makam aracı olan yerli ve milli otomobil TOGG ile geldi.  Başkan Kadir Kara, burada kendisini karşılayarak, yerli ve milli otomobil TOGG’a binmek isteyen öğrencileri kırmadı. Başkan ve öğrenciler TOGG ile okul etrafında tur attı.

Otomobili çok iyi bulduklarını ifade eden öğrenciler ise “Çok beğendik, çok güzel mükemmel”, “Dünyanın en güzel arabası” ve “Otomobilimiz yerli ve milli TOGG” ifadelerini kullandılar.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 85’inci yıldönümü dolayısıyla, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde düzenlenen salon programına kurum makam aracı olan yerli ve milli otomobil TOGG ile geldi. Aracı ilk defa gören öğrenciler, yerli ve milli otomobil TOGG’a büyük ilgi gösterdi. Program sonunda, araca binmek isteyen öğrencileri, Başkan Kadir Kara kırmadı. Türk Mühendislerinin ve Türk Sanayisinin eseri olan elektrikli otomobile binen öğrenciler, okul etrafında birer tur attılar. Otomobili çok iyi bulduklarını söyleyen öğrenciler, “Çok beğendik, çok güzel mükemmel”, “Dünyanın en güzel arabası” ve “Otomobilimiz yerli ve milli TOGG” ifadelerini kullandılar. Başkan Kadir Kara’yı uğurlayan öğrenciler, okullarına en kısa zamanda tekrar beklediklerini kaydettiler.

Başkan Kadir Kara ise Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet hedefine uygun olarak son teknolojiyle üretilen, yerli otomobil TOGG’u öğrencilerle buluşturmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Kara, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, yerli otomobilimiz TOGG’a binme şansı tanıyarak yakından tanıma fırsatı sunduk.” Diye konuştu.

İlgili Terimler :