ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

BAŞKAN KADİR KARA, YAŞANAN AFETTEN ZARAR GÖREN SAKARCALIK KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, geçtiğimiz günlerde meydana gelen fırtına ve hortumdan zarar gören Sakarcalık köyünü ziyaret etti.

Muhtar Yusuf Toktaş’tan köydeki son durum hakkında bilgi alan Başkan Kadir Kara, köy sakinleriyle görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Felaketten etkilenen köyümüzde hemşerilerimizin her zaman yanlarında olacağını belirten Belediye Başkanı Kadir Kara; ”Allah, böylesi afeti bir daha yaşatmasın inşallah. Köy muhtarımızla istişareli bir şekilde ilkokulumuzun eksiklerini tamamlayacağız, hemşerilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye gayret göstereceğiz.” İfadelerini kullandı.

BELEDİYE EKİPLERİ GÜN BOYUNCA KÖYDE ÇALIŞMA YÜRÜTTÜLER

Sakarcalık köyünde meydana gelen fırtınadan olumsuz etkilenen köy sakinlerini, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler gün boyunca yalnız bırakmadılar.

Zarar gören her evi tek tek ziyaret eden ekipler, vatandaşların acil ihtiyacı olan gıda kolisi dağıtımında ve vatandaşlara sıcak yemek ikramında bulundular.

Yapılan yardımlardan dolayı memnuniyetleri dile getiren köy sakinleri, Osmaniye Belediyesine çalışanlarına teşekkür ettiler.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın Sakarcalık köyü ziyaretine MHP Merkez İlçe Başkanı Bilal Çenet, MHP İl Genel Meclis Başkanvekili Enver Bozdoğan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak Bulut, MHP İl Genel Meclis Üyesi Halil Özçelik eşlik ettiler.

İlgili Terimler :