ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

BAŞKAN KADİR KARA’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Berat kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Şehrimizi derinden yaralayan afet nedeniyle yaşadığımız zor süreci Allah’ın izniyle en kısa sürede atlatacağız diyen Başkan Kadir Kara; “Aziz hemşerilerim, tüm dualarımız sizlerin, şehrimizin, ülkemiz ve milletimizin üzerine olsun.

Birlik-beraberlik içerisinde omuz omuza verdiğimiz mücadeleyle Allah’ın izniyle aşamayacağımız hiçbir şey yoktur, buna inancımız tamdır.

Duamız odur ki; mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum aziz Türk Milleti’nin yaşadığı bütün sıkıntıların bu mübarek gece hürmetine bitmesidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Aziz Türk Milleti olarak bir olduk, tek yürek olduk. Acılarımızı hafifletmek için yaralarımızı sarmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Osmaniye’miz dâhil olmak üzere 11 ilimizin etkilendiği yıkıcı depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine sabır niyaz ediyorum.

Kıymetli hemşerilerim, mübarek gecemizin beratımıza vesile olmasını temenni ediyor, Cenab-ı Mevlam, yaşadığımız deprem felaketinin yaralarını hep birlikte bir an önce sarmayı nasip etsin inşallah. ” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Terimler :