BAŞKAN KADİR KARA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten aldıkları bayrağı geleceğe taşıyan öğretmenlerimizi saygı ve hürmetle selamlıyorum diyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Büyük Türk Milleti’nin ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin teminatı olan nesiller yetiştiren öğretmenim, kutlu vatanımızın her noktasında ilmek ilmek dokuyarak geleceğe hazırladığınız çocuklarımız sayesinde bu necip millet daima ileri gidecektir.
Şehrimiz, Ülkemiz ve Aziz Türk Milleti’nin kutlu geleceği sizler ve yetiştirdiğiniz evlatlarımızla şekillenecek, milli ve manevi değerlerimiz daima korunacak ve yücelecektir. Bundan hiç şüphemiz yoktur.
Şehrimizde ve ülkemizin her köşesinde büyük bir onurla bu kutlu mesleği icra eden öğretmenlerimize üstün başarılar diliyorum.
Bu duygularla siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten tebrik ediyor, başta Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere görevi esnasında şehit düşen ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.” İfadelerini kullandı.

İlgili Terimler :