ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

BELEDİYE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN KADİR KARA, ‘KALDIRIM İŞGALLERİ KONUSUNDA EKİPLERİMİZE TAM DESTEK VEREN TÜM ESNAFLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde denetimlerini sürdürüyor.

Şehirde düzen ve nizamı sağlamak amacıyla Zabıta Müdürlüğü, dilencilere ve kaldırım işgallerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

DİLENCİLERE YÖNELİK DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRECEK

Vatandaşların duygularını istismar eden ve bunu meslek haline getiren dilencilere yönelik zabıta müdürlüğünün çalışmaları devam ediyor.

Yapılan denetimlerin her geçen gün artarak devam edeceğini belirten Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yapılan bilgilendirmede, dilenciliği meslek haline getirenlere karşı denetimlerin aralıksız süreceği belirtilerek, Osmaniyeli vatandaşların bu kişilerin oyununa gelmemesi gerektiğine vurgu yapıldı.

KALDIRIM İŞGALLERİ SON BULACAK

Osmaniyeli vatandaşların daha rahat ve konforlu bir kentte yaşamaları için Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kaldırım işgalleri ile ilgili çalışmaları sürüyor.

Kaldırım işgali tespit edilen esnaflar Zabıta ekiplerince uyarılarda bulunarak malzemelerin kaldırım üzerinden kaldırılması sağlanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Birlikte Yaşıyoruz, Birlikte Aşıyoruz sloganıyla hemşerilerimizin daha rahat yaşamlarını sürdürebilmeleri ve şehrimizde düzeni sağlamak amacıyla kaldırım işgallerine yönelik yürüttüğümüz çalışmalarımızda ekiplerimize tüm kolaylığı sağlayarak destek veren kıymetli hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle birlikte yaşadığımız şehrimizi yine birlikte bambaşka bir şehir haline getireceğiz.” İfadelerini kullandı.

 

İlgili Terimler :