ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN KADİR KARA’YA YOĞUN İLGİ

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Belediye tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen yaz spor okullarında çocuklarla bir araya geldi.

Haftada 3 gün futbol, 2 gün diğer spor dallarında yaklaşık 2 bin öğrencinin eğitim aldığı yaz spor okullarında Başkan Kadir Kara’yı çocuklar yoğun ilgiyle karşıladılar.

‘Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin’ sloganıyla yapılan yaz spor okullarında Başkan Kara, çocuklarla yakından ilgilendi.

Çocukların ‘En Büyük Başkan Bizim Başkan’ sloganları ile karşıladığı Belediye Başkanı Kadir Kara, temsili olarak kaleye şut attı.

Siz kıymetli çocuklarımızın yoğun ilgisi ve desteğiyle her yıl yaz spor okullarını yapmaya devam ederek mutluluğunuza ortak olacağız diyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “sevgili gençler, hepinizi samimi duygularla içtenlikle selamlıyorum. Hepinize yaz spor okullarımızda yaptığınız sportif faaliyetlerde başarılar diliyorum. Şehrimize ve siz gençlerimize katkılar sağlayarak geleceğe hazırlayabilme noktasında projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. İçerisinde bulunduğumuz çağda maalesef sosyalleşmeden uzaklaşan, dijital dünyanın etkisi altında kalan bir nesil yetişiyor. Biz istiyoruz ki; bizim çocuklarımız kendi ülkemizin ve milletimizin değerleriyle yetişsinler. Sizlerin hem birbiriyle kaynaşmanız hem birlikte sosyalleşerek arkadaşlık duygularınızı geliştirerek topluma, ülkeye ve geleceğe daha faydalı bireyler olmanız amacıyla Yaz Spor Okullarını yapıyoruz. Katkı ve katılımlarınızdan dolayı siz gençleri canı gönülden alkışlıyorum. Ayrıca Halk Eğitim Merkezi, Müdürlüğümüze, Milli Eğitim Müdürlüğümüze, valiliğimize, sizlere eğitimleriniz esnasında büyük fedakârlık gösteren kıymetli hocalarımıza ve sizlere en büyük desteği sağlayan değerli ailelerinize teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Başkan Kadir Kara’ya 80 numaralı forma hediye ederek duygularını aktaran Yaz Spor Okulları öğrencisi Kutan Yeşil; “Bizim için yaz spor okullarını açarak geleceğimizi güven altına alan başkanımıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız başkanım.” İfadelerini kullandı.

İlgili Terimler :