Veteriner İşleri Müdürlüğü Sağlık Amirliği ekiplerimizce şehrimizin tüm ana arter yollarında, caddelerde ve merkezi camilere gül suyu sıkıldı.
Salgınla mücadele kapsamında mübarek Kadir Gecesi öncesinde merkezde bulunan tüm camilerimizi dezenfekte yapan ekiplerimizce gecenin ilerleyen saatlerine kadar gül suyu sıkılmaya devam edecek. Tüm hemşerilerimize dualarımızın kabul olduğu bir gece diliyoruz.