ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

ÖĞRENCİLERİN ARA TATİL HEDİYESİ BAŞKAN KADİR KARA’DAN

“ARI MAYA” ÇOCUK TİYATROSUNDA ÇOCUKLAR GÜLMEYE DOYACAK

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 12 Kasım Pazar günü çocuklara özel olarak sahnelenecek olan “Arı Maya” çocuk tiyatrosuna tüm öğrencileri davet etti.

Kültürel canlılığı arttırmak ve sosyal gelişime katkı sağlamak amacıyla Osmaniye Belediyesi’nce çocuklara yönelik düzenlenen etkinlikler çerçevesinde “Arı Maya” çocuk tiyatrosu öğrencilerle buluşacak. 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönem ara tatiline girecek olan öğrencilerin şeker tadında bir tatil geçirmeleri amacıyla düzenlenecek olan çocuk tiyatrosu, 12 Kasım Pazar günü Cebelibereket Kültür Merkezi’nde 11.00 ve 13.00 saatlerinde 2 seans olmak üzere öğrencileri ağırlayacak. Osmaniye Belediyesi tarafından önceki yıllarda çocuklar için hazırlanan etkinlikler de Arı Maya çocuk tiyatrosunu beğenerek izleyen öğrencilerin yoğun istekleri üzerine bu yılda sahnelenecek olan Arı Maya çocuk tiyatrosunda çocuklar hep birlikte keyifli vakit geçirecek.

Arı Maya çocuk tiyatrosunda çocukların doyasıya eğleneceklerini ifade eden Belediye Başkanı Kadir Kara, “Eğitim öğretim yılının birinci dönem ara tatiline girecek olan çocuklarımızın birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte vakit geçirip eğlenebilecekleri bir etkinlikte buluşturmak istedik. 12 Kasım Pazar günü belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan çocuk tiyatromuza tüm öğrencilerimizi davet ediyorum” diye konuştu.

 

İlgili Terimler :