ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ÇENET’İN, ‘23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’ MESAJI

BAŞKAN İBRAHİM ÇENET: “BÜTÜN ÇABAMIZ GÖNÜL BAHÇEMİZİN NADİDE ÇİÇEĞİ ÇOCUKLARIMIZA GÜZEL BİR GELECEK BIRAKABİLMEK İÇİNDİR”

Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla kutlama mesaj yayınladı.

“Kahraman bir milletin evlatları olarak sizler ülkemizin aydınlık yarınlarısınız” diyen Başkan İbrahim Çenet mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye’nin kuruluşunda önemli bir görev üstelenen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920’de kurulmasıyla ‘Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir’ ilkesi doğrultusunda millet egemenliğinin resmen hayata geçirildiği bu anlamlı gün, Mustafa Kemal Atatürk tarafından ülkenin geleceğinin teminatı olarak görülen çocuklara ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ olarak armağan edilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni daima ileriye taşıyacak olan çocuklarımıza armağan edilen bu günü bizlerde kıymetli çocuklarımızla kutlamanın sevinci içerisindeyiz.

Geleceğimizin güvencesi egemenliğimizin teminatı sevgili çocuklar;

Kahraman bir milletin evlatları olarak sizler ülkemizin aydınlık yarınlarısınız. Ülkesini seven, ufku geniş, büyük düşünen, milli ve manevi değerlerimize bağlı bir nesil yetişmekte bizlerin en büyük vazifesidir. Bütün çabamız çocuklarımıza daha iyi, daha mutlu ve güzel bir gelecek bırakabilmek içindir. Gönül bahçemizin nadide çiçeği çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin sizlere olan güveninin göstergesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle yâd ediyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza da sağlıklı, mutlu bir gelecek diliyorum.”

 

İlgili Terimler :