ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

OSMANİYE BELEDİYESİ 6. OFF-ROAD YARIŞLARI 10-11 ARALIK’TA

Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Off Road Kulübü’nün birlikte düzenlediği 6’ncı Off-Road Yarışları 10-11 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

Osmaniye Off Road Kulübü’nün destekleriyle Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen 6’ncı Off-Road Yarışları “Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Akdeniz Off-Road Kupası Final Yarışları” 10-11 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.  Türkiye’nin farklı kentlerinden özel olarak tasarlanan arazi araçlarının katılacağı yarışlar Fakıuşağı Dereobası Yolu Off-Road alanında yapılacak. Bölgenin en düzenli parkuru ve en geniş katılımlı Off-Road yarışları olarak nitelendirilen Osmaniye Belediyesi 6’ncı Off-Road Yarışlarına katılacak olan vatandaşlar 2 gün boyunca doyasıya eğlenecek. Görsel şölen tadında geçecek olan yarışların startı 10 Aralık Cumartesi günü saat 10.00’da verilecek.

BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, “GÖRSEL ŞÖLENDE HEP BİRLİKTE OLALIM”

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Festival kapsamında Türkiye’nin dört bir tarafından gelen misafirleri şehrimizde ağırlayacağız. Heyecan dolu Off-Road yarışlarında bu spora gönül vermiş değerli kardeşlerimize ve tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum. 10 Aralık Cumartesi günü Samet Aybaba Spor Kompleksi ve İzci Kampı yanı Dereobası mevkiinde gerçekleşecek olan Off-Road şenliklerinde nefeslerimizi tutacağımız adrenalinin en üst düzeyde olduğu yarışlarımızı hep birlikte izlemek için siz değerli tüm hemşerilerimi davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

İlgili Terimler :