ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

OSMANİYE BELEDİYESİ ÇAĞRI MERKEZİ 51 BİN 833 TALEBE YANIT VERDİ

Osmaniye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü vatandaş ile belediye arasında köprü olmak adına kurulan Çağrı Merkezi 2023 yılı içerisinde 51 bin 833 talebe yanıt verdi.

Osmaniye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı Çağrı Merkezi birimi belediye ile vatandaş arasında çözüm köprüsü olmak adına durmaksızın çalışmalarına devam ediyor. Mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşların istek, öneri ve taleplerinin 0328 440 00 80 numaradan 7 gün 24 saat esaslı olarak kayıt altına alındığı Çağrı Merkezi’nde belediye ile vatandaşlar arasında sorunların çözüme kavuşturulması amaçlanıyor. Bu çerçevede 2023 yılı içerisinde 51 bin 833 talebe karşılık veren Çağrı Merkezi, almış olduğu çağrıları konusuna göre Akıllı Kent Otomasyon Sistemi (AKOS) üzerinden online olarak belediyenin ilgili müdürlüğüne yönlendiriyor. Böylelikle Çağrı Merkezi’ne iletilen istek, öneri ve talepler hızlı bir şekilde yerine getirilmiş oluyor.

MOBİL HALKLA İLİŞKİLER 3 AYDA 2 BİN 580 VATANDAŞ İLE BİREBİR GÖRÜŞME SAĞLADI

Osmaniye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde projelendirilen “Mobil Halkla İlişkiler” birimi, yapılan planlamalar çerçevesinde daha önceden belirlenen mahalle, cadde ve sokaklarda vatandaşlarla birebir iletişime geçerek vatandaşların belediyeden beklenti ve taleplerini yerinde dinliyor. Kısa zamanda daha geniş bir kitleye ulaşmanın amaçlandığı proje kapsamında kent genelinde hizmete başlayan Mobil Halkla İlişkiler ekipleri, vatandaşlardan iletilen beklenti ve taleplerin yerine getirilmesi için durmaksızın çalışmalarına devam ediyor. Kasım, aralık ve ocak aylarında 2 bin 580 vatandaş ile birebir görüşme sağlayan ekipler, beklenti ve talepleri yerinde dinledi. Ayrıca yapılan görüşmelerde vatandaşların bilgi sahibi olması amacıyla belediye tarafından yapılan çalışmalar, projeler ve etkinlikler hakkında da vatandaşlara bilgiler verildi.

İlgili Terimler :