ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

OSMANİYE BELEDİYESİ ŞEHİT, GAZİ VE ENGELLİ AİLELERİ İÇİN İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

Osmaniye Belediyesi, şehit aileleri, gaziler ve aileleri ile engelli derneklerine iftar yemeği düzenledi. Köşk düğün salonunda düzenlenen iftar program yoğun katılımla gerçekleşti. İftar öncesi misafirleri masalarında tek tek  ziyaret eden Başkan Kadir Kara,  sohbet edip fotoğraf çektirdi.

İftara sayılı dakikalar kala ise Selahaddin-i Eyyubi Camii İmam Hatibi Murat Yılmaz tarafından Kur-an’ı Kerim okundu ve ardından dua yapıldı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara programda yaptığı konuşmada;”  Muhterem hemşerilerim değerli kardeşlerim;  başı rahmet,  ortası mağfiret,  sonu azaptan ve cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına bizleri ulaştıran Allah’a hamd olsun. Ramazan ayını layıkıyla idrak etmeyi,  hep birlikte kardeşlik, huzur,  sağlık ve aile saadeti içerisinde tamamlayıp mübarek ramazan bayramına da eriştirmeyi Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyoruz.Sizlerle bir arada bulunmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade ediyor,  katılımlarınız nedeniyle hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

İftar yemeğinde Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz tarafından Belediye Başkanı Kadir Kara’ya desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Osmaniye Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hatice Türkmen, Başkan Kadir Kara’ya Türk Bayrağı takdim etti.

 

İlgili Terimler :