OSMANİYE BELEDİYESİ ÜCRETSİZ 9’UNCU YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

OSMANİYE BELEDİYESİ ÜCRETSİZ 9’UNCU YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

“Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin” sloganı ile düzenlenen, Osmaniye Belediyesi Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın bu yıl dokuzuncusu yapılacak. Osmaniye Belediyesi Ücretsiz 9’uncu Yaz Spor Okulları’nın kayıtları 23 Haziran Cuma gününe kadar devam edecek.

Osmaniye Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezinin desteği ile yapılacak kursların eğitmenleri bu kurum tarafından görevlendirilecek.

Osmaniye Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk Projesi olan 7 – 14 yaş arası çocuklarımıza yönelik Yaz Spor Okulları basketbol, futbol, voleybol, su kanosu, okçuluk, çim hokeyi, tırmanma, dart, izcilik, bocce, badminton, satranç ve karete branşlarında açılacak.

Kayıtlarda öğrencilerden sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi istenirken, kayıt sırasında velilerin de olması gerekiyor. Kayıtlar belediye girişindeki stantlarda kurs eğitmenleri tarafından yapılacak.

3 Temmuz – 25 Ağustos tarihleri arasında tek dönem halinde yapılacak 9. Yaz Spor Okullarında, tüm öğrencilere belediye tarafından tişört, şort, şapka ve çorap hediye edilirken; öğrencilere belli noktalardan servis imkânı sağlanacak.

İlgili Terimler :