ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

OSMANİYE BELEDİYESİ, YAZLIK AÇIK HAVA SİNEMASI GÜNLERİ BAŞLATTI

Osmaniye Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yaşanan deprem felaketinin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu izleri silmek adına geliştirdiği ve uyguladığı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Bu kapsamda Osmaniye Belediyesi yazlık açık hava sinema günlerini başlattı.

6 Şubat sonrasında vatandaşlar için özel olarak hazırlanan ve Osmaniye’ye kazandırılan sahne ve etkinlik tırı Karaçay Doğa Park’a konuşlandı.

Sinema günlerinin ilk gösteriminde yönetmenliğini Arif Keskiner, çekimlerinin ise Osmaniye’de yapıldığı ‘Selvi Boylum Al Yazmalım Filmi’ büyük bir keyifle izlendi. Belediye tarafından katılımcılara patlamış mısır ikramları da yapıldı.

Vatandaşların ailece büyük ilgi gösterdiği açık hava sinema gösterimine katılan vatandaşlar, Osmaniye’de bir nostalji havası yarattığı için ve bu güzel ortamı hazırladıkları için Osmaniye Belediyesi’ne teşekkür ettiklerini söylediler.

Yazlık açık hava sinema günlerine devam edeceklerini belirten Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “İlk gösterimde katkı ve katılımlarıyla yoğun ilgi gösteren muhterem hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle her hafta bu etkinliğimiz devam edecek. Yazlık açık hava sinema günlerinde hep birlikte film keyfi yapmaya Karaçay Doğa Park’a tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

İlgili Terimler :