OSMANİYE BELEDİYESİ’DEN ‘HAYVAN SEVGİSİ’ TEMALI RESİM YAPMA YARIŞMASI

SON BAŞVURU TARİHİ 1 EKİM CUMA

Osmaniye Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında ‘Hayvan Sevgisi’ konulu resim yapma yarışması düzenlenecek.

Duyarlılık eğitimi olarak da adlandırılabilecek olan resim yapma yarışması, çocukların duygu dünyasını ve ifade gücünü geliştirerek hayvan sevgisini arttırmak amaçlı ilkokullar ve ortaokullar arası olmak üzere iki kategoride düzenleniyor.

Çocukların hayallerini ve düşüncelerini kâğıtlara yansıtacak olan yarışmaya merkeze bağlı tüm özel ve resmi okullarda öğrenim gören ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrenciler katılabilecek.

Katılımcılar, 35*50 ebatlarında kâğıtlara istedikleri tekniği kullanarak çizecekleri resmi son başvuru tarihi olan 1 Ekim Cuma günü saat 14.00’a kadar Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Her öğrencinin sadece bir resimle katılabileceği resim yapma yarışmasına katılım şartnamesi incelenebilecek veya (0328) 440 00 80 numaralı çağrı merkezini arayarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden detaylı bilgi alabileceklerdir.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Hayvan Sevgisi’ temalı resim yapma yarışmasında dereceye girenlere ödülleri Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde 4 Ekim’de düzenlenecek etkinlikte verilecektir.

İlgili Terimler :