OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR HEDİYESİ

OSMANİYE BELEDİYESİ, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ HER ZAMAN YANINDA

Osmaniye Belediyesi, şehrimizi, ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede büyük fedakarlıklar sergileyen sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amaçlı içerisinde porselen kupa bardak ve kahve bulunan hediye paketi hazırladı.

Osmaniye Belediyesi tarafından İl Sağlık Müdürlüğü, Devlet Hastaneleri, 112 Acil Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezleri, Özel Hastaneler ve Eczanelerde görevli sağlık çalışanlarına bu zor günlerde yalnız olmadıklarını göstermek adına hazırlanan hediye paketi personele dağıtılmak üzere hastane yönetimlerine teslim edilmeye başlandı.

Korona virüse karşı mücadele noktasında üstün gayret gösteren tüm sağlık çalışanları adına İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr.Tamer Gülsur, Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Opr. Dr. Güney Cem Bülbüloğlu ve İl Ambulas Servisi Başhekimi Dr. Yasin Güngör’u hediyeleri takdim etmek üzere Belediye Başkan Yardımcıları Hacer Burcu Yüceer ve Mehmet Hulusi Akkuş makamında ziyaret etti.

Başkan Yardımcısı Hacer Burcu Yüceer; “Belediye Başkanımız Sayın Kadir Kara’nın talimatları doğrultusunda hazırlanan hediye paketlerini sağlık çalışanlarımıza takdim etmekten mutluluk duyuyoruz. Başta İl Sağlık Müdürlüğü olmak üzere tüm sağlık tesislerinde hizmet veren büyük bir özveri ile ve vefakârca çalışmalarını yürüten sağlık çalışanlarına Başkanımız Kadir Kara’nın teşekkürlerini, sevgi ve muhabbetlerini iletiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz ise Osmaniye Belediyesi’ne nazik ziyaretleri ve ince düşüncelerinden dolayı Belediye Başkanı Sayın Kadir Kara’ya tüm sağlık çalışanları adına teşekkürlerini dile getirdi.

İlgili Terimler :