ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİT ANNELERİNE ANLAMLI ZİYARET

Osmaniye Belediyesi, 8 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi.

Anneler günü kutlama etkinlikleri kapsamında Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Azizoğlu, Mehmet Hulusi Akkuş, Hacer Burcu Yüceer ve koordinatör Sehavet Aslankurt şehit annelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Ev ziyaretlerinin ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nde devam eden anneler günü programında şehit anneleri ve ailelerine karanfil ve hediye takdiminde bulunuldu.

Tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle yâd ediyorum diyen Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Azizoğlu; “Osmaniye Belediyesi olarak çok kıymetli annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda bizler için çok değerli şehit annelerimize ve ailelerine bugün bu ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Şehit annelerimize ve kıymetli ailelerine ve Dernek Başkanımız Durmuş Öksüz’e teşekkür ediyor, anneler gününü kutluyoruz.” İfadelerini kullandı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ise; “Osmaniye Belediye Başkanlığımız tarafından aziz şehitlerimizin annelerinin, şehit eşlerinin anneler gününü kutlamak için ziyaretlerde bulundular. Şehit ailelerinin yanlarında oldukları için belediye başkanımıza, başkan yardımcılarımıza ve şehit ailelerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Evlerinde ziyaret edilen şehit anneleri ve aileleri, bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Kadir Kara’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz diyerek ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler.

İlgili Terimler :