OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN SIFIR ATIK TEMALI RESİM YARIŞMASI

SON BAŞVURU TARİHİ 10 ARALIK 2021

Osmaniye Belediyesi, Sıfır Atık projesi kapsamında resim yarışması düzenliyor.

Çocukların doğaya ve çevreye olan duyarlılıklarını arttırmak amaçlı düzenlenen ‘Gelecek Ellerimizde’ konulu resim yarışması ilkokullar ve ortaokullar arası olmak üzere iki kategoride düzenleniyor.

Yarışmaya katılan öğrenciler doğa ve çevre bilincini, sıfır atık anlayışına bakış açılarını anlatan konuları kağıtlara aktaracak.

Çevre ve doğa temizliğini aşılamak amaçlı düzenlenen yarışmaya Osmaniye merkez ve merkeze bağlı tüm resmi ve özel okullarda öğrenim gören öğrenciler katılabilecek. Ayrıca öğrenciler okullarından bağımsız ferdi olarak da yarışmaya katılabilecekler.

Osmaniye Belediyesi tarafından sıfır atık projesi kapsamında ‘Gelecek Ellerimizde’ konulu düzenlenen resim yarışmasına katılanlar eserlerini 10 Aralık 2021 tarihi saat 17.00’a kadar Belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne elden teslim edecekler.

Her öğrencinin sadece bir eserle katılabileceği resim yarışmasına katılım şartnamesi www.osmaniye-bld.gov.tr adresinden incelenebilecek veya (0328) 440 00 80 numaralı çağrı merkezini arayarak Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nden detaylı bilgi alabileceklerdir.

 

İlgili Terimler :