ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

OSMANİYE BELEDİYESİ’NİN MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR

DUMLUPINAR’DA AYNI ANDA BİNLERCE KİŞİ ELLERİNİ AÇIP DUALAR ETTİ

Osmaniye Belediyesi’nin şehrin farklı noktalarından düzenlediği iftar yemekleri devam ediyor.  Osmaniye’nin çeşitli noktalarında verilen iftar yemeklerine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Ramazan ayında binlerce kişiyi aynı sofrada buluşturan Osmaniye Belediyesi üçüncü mahalle iftarını Dumlupınar, Yeni Mahalle, Rahime Hatun ve Yunus Emre Mahallelerinin ortak noktası olan Dumlupınar Yürüyüş Yolunda düzenlendi. Cadde üzerine açılan iftar sofrasına binlerce vatandaş katıldı.

İftar yemeğine katılanlara tek tek hoş geldiniz diyen Başkan Kadir Kara’ya, iftara katılan vatandaşlar, bu manevi havayı bizlere yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandılar.

Katılımın oldukça yüksek olduğu iftar yemeği öncesi Kur-an’ı Kerim okundu, dua yapıldı.

İlginin çok yoğun olduğu mahalle iftarında hemşerilerine hitap eden Belediye Başkanı Kadir Kara; “ bir mübarek ramazan ayında daha bizi sizlerle buluşturduğu için rabbime hamd ediyorum. Ramazan ayının hayırlı olmasını niyaz ediyorum. Allah’ın izni ve inayetiyle önümüzdeki ramazan aylarında da hep birlikte bu meydanlarda iftar yapmayı, ekmeklerimizi paylaşmayı nasip etmesini Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyorum. Katkı ve katılımlarınızdan dolayı hepinizi canı gönülden selamlıyorum. Hepinizden Allah razı olsun.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye Belediyesi’nin düzenlediği mahalle iftar yemeğine Belediye Başkanı Kadir Kara’nın yanı sıra MHP Kadın Kolları İl Başkanı Saadet Selcen Taşkan ve yönetimi, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı.

İlgili Terimler :