Tarihi Kentler Birliği’nin düzenlediği Müze Özendirme Yarışması dolayısıyla İstanbul’daki meclis toplantısına ve ödül törenine katıldık. Osmaniye Kent Müzemizin, kent merkezinde canlılığı artırması ve kent kültürünün yaşamına katkı sunması dolayısıyla ödüle layık görülmesi, kentimiz adına bizi gururlandırdı.
Tarihi Kentler Birliği’ne yeniden başkan seçilen Sayın Hayrettin Güngör’ü tebrik ediyor ve kent kültürünün ve kentlilik bilincinin yaşatılması adına yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyorum.