SANAT VE MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ

1_1OBEM (1) OBEM (2) OBEM (3) OBEM (4) OBEM (5) OBEM (6) OBEM (7)Osmaniye Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Merkezi’nde (OBEM) kurslar başladı. 7’den 70’şe her yaştan, herkese sloganı ile açılan OBEM kurslarına özellikle bayanlar büyük ilgi gösteriyor. Osmaniye Belediyesi eski hizmet binasının karşısına açılan kurslarda mesleki, sanat, spor ve hobi kursları veriliyor.

Usta öğreticilerin Osmaniye Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi tarafından görevlendirildiği kurslar gündüz-akşam ve hafta sonu olmak üzere çeşitli zaman dilimleri içerisinde düzenleniyor.

Osmaniye Belediyesi tarafından kursiyerlerin her türlü araç ve gereçleri karşılanıyor. Kurslara katılmak isteyen vatandaşların eski belediye hizmet binasının karşısındaki OBEM merkezine başvuru yapmaları yetiyor.

Bilgi için 0 328 812 06 01

Ahşap Boyama, Ebru Sanatı, Fotoğraf Çekimi, Halk Oyunları, Kilim Dokuma, Pasta Yapımı, Resim Sanat Eğitimi, Satranç Eğitimi, Tiyatro Eğitimi, Dekoratif Sabundan Süs Eşyaları Yapımı, Dekoratif Mumdan Süs Eşyaları Yapımı, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Kırk Yama, Diksiyon, Alüminyum Kabartma, Bağlama, Gitar, Tel Kırma, Kitre Bebek, El ve Makine Nakışları, İngilizce, Grafik Tasarım, Bilgisayar gibi pek çok kurs bulunuyor.

İlgili Terimler :