ŞEHİT BABALARIMIZA ANLAMLI ZİYARET

Osmaniye Belediyesi, kentimiz merkezde ve merkeze bağlı köylerinde ikamet eden tüm şehitlerimizin ailelerine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Osmaniye Belediyesi tarafından Babalar günü vesilesiyle şehitlerimizin bizlere emaneti olan kıymetli aileleri evlerinde ziyaret edilerek şehit babalarımızın babalar günü kutlandı.

Vatan uğruna şahadet şerbetini içmiş aziz şehitlerimizin babalarına özel ay-yıldız motifli saat ve şanlı Türk bayrağımız takdim edildi.

Ziyaretlerde Belediye Başkan Yardımcıları Hacer Burcu Yüceer, Mehmet Hulusi Akkuş ve Mustafa Balkaya şehit ailelerimizle yakından ilgilenerek şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin Osmaniye Belediyesi olarak daima yanlarında olduklarını bir kez daha ifade ettiler.

Osmaniye Belediyesi ekiplerince yapılan ziyaret nedeniyle şehit ailelerimiz duygulu anlar yaşadı.

Duygularını ifade eden şehit babaları, bu özel günde bizlere yapmış olduğunuz anlamlı ziyaret için çok teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanı Kadir Kara’nın ve Osmaniye Belediyesi’nin yanımızda olduğunu her zaman hissediyoruz. Bizlere hediye edilen bu ay-yıldız motifli saati gururla taşıyacak ve şanlı bayrağımızı büyük bir onurla dalgalandıracağız.” Şeklinde konuştular.

İlgili Terimler :