ÇAĞRI MERKEZİ

0 328 440 00 80

ZORKUN YAYLASINDA BELEDİYE HİZMETLERİ HIZ KAZANDI

ZORKUN MERKEZDE YOL BAKIM ÇALIŞMALARI YAPILIYOR. ASFALT ÇALIŞMALARI BAYRAM ÖNCESİ TAMAMLANACAK.

Türkiye’nin en büyük yaylalarından, bölge illerinden de gelen vatandaşlarla birlikte yaz aylarında nüfusu yaklaşık yüz bine ulaşan Zorkun Yaylasında, Osmaniye Belediyesi’nin hizmetleri hız kazandı.

Yayla sezonunun başlaması ile Zorkun Yaylasında asfalt çalışmalarına başlandı. Osmaniye Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekiplerince tespit edilen cadde ve  sokaklarda asfaltlama ve tesviye işlemleri kurban bayramı öncesinde tamamlanacak.

Osmaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Zorkun Yaylasında sürdürülen asfalt çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara: “ Yayla sezonunun açılması ile beraber Zorkun’daki hizmetlerimize ağırlık verdik. Sezon boyunca Zabıta, Temizlik, İlaçlama ve İtfaiye hizmetleri verdiğimiz yaylamızda kış aylarında meydana gelen yoğun yağış nedeniyle bozulan yollarımızı tesviye edip asfaltlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bayram öncesi Zorkun’daki çalışmalarımızı tamamlayacağız “ dedi.


 

İlgili Terimler :